Revisan s.r.o. poskytuje odborné služby v oblasti revitalizace a sanace objektů

 

Hledáte odborníky na revitalizaci a sanaci objektů i stavebních konstrukcí? Obraťte se na profesionály. Revisan s.r.o. nabízí komplexní řešení poruch staveb.

 

Revisan s.r.o. je renomovaná sanační stavební firma, která úspěšně působí v oboru již 15 let. Řadíme se ke špičkovým českým firmám, které podnikají ve stavebnictví. Mezi naše odborné zaměstnance patří stavební specialisté, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti s řešením a odstraňováním poruch staveb (podzemních, dopravních, vodohospodářských, inženýrských, bytových). Ve spolupráci se zkušenými statiky, projektanty, předními dodavateli stavebních materiálů a stavebními laboratořemi zajišťujeme jak realizaci komplexní, tak i dílčí nebo dle dodané dokumentace.

Zrealizovali jsme mnoho velkých zakázek. Mezi naše významné zákazníky patří vetší i menší společnosti a instituce. Poskytujeme kvalitní služby včetně konzultací a poradenství ve stavebnictví. Vždy odvádíme perfektní práci ve stanovených termínech za bezkonkurenční ceny.

 

Plánujete sanaci budov nebo revitalizaci objektů či stavební konstrukce? Využijte naše kvalitní služby a my vám ušetříme vaše budoucí náklady. Pomůžeme vám zrealizovat váš záměr. S námi zvýšíte hodnotu objektu a prodloužíte jeho životnost. Investovat do revitalizace a sanace se vyplatí.

 

V současné době se zaměřujeme především na oblasti Praha 5, Praha a okolí a Středočeský kraj.

Specializujeme se na sanaci stavebních konstrukcí, injektáž konstrukcístatiku staveb, povrchy konstrukcí a speciální stavební práce.

Napište nám e-mail, zavolejte viz kontakt nebo vyplňte poptávkový formulář. Na základě vaší poptávky vám vypracujeme nabídku včetně předběžné cenové kalkulace. Obraťte se na nás. Realizujeme také nestandardní zakázky.

Revitalizace a sanace jedině od Revisan s.r.o.

Naši klienti

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Máte zájem o naše služby?
Kontaktujte nás ještě dnes viz kontakt nebo prostřednictvím poptávkové formuláře.